Celý rok o nej snívaš, tešíš sa a plánuješ. Nakoniec máš zbalené tri nové páry plaviek, sexi šaty aj obľúbenú knižku. Ale ešte trochu miesta si ušetri.  Dáme ti pár tipov, čo by nemalo chýbať v tvojom dovolenkovom kufri.​ 
 
Rýchlejšie opaľovanie
 
 
V dnešnej dobe už samozrejmosť. Zdravie pokožky a aj samotné opálenie vydrží dlhšie, ak siahneš po kvalitnom opaľovacom kréme, ktorý tvoju pokožku chráni a pomáha aj k rýchlejšiemu zhnednutiu. Ak máš rada pocit lesklej pokožky, môžeš siahnuť po novinke - suchom oleji. Tento od Biodermy ti pomôže krásne dolatiť tón pleti do neodolateľne bronzovej farby a naviac, jeho lesk dodá telu sviežosť a sexi vzhľad.  
(Bioderma - Photoderm Bronz sprej 19,20€, olej 17,40€)
 
 
Sprcha vo fľaši
 
 
Je fantastický pomocník v preplnenom obchodíku so suvenírmi, v aute alebo autobuse, všade tam, kde pochybuješ, že je aspoň nejaký kyslík, alebo keď máš pocit, že aj tá trocha mejkapu ti ztečie z tváre. Voda v spreji ti tvár osvieži, rehydratuje, zjemňuje sčervenanie a podráždenie a dokonca ti mejkap zafixuje.
(Bioderma - Hydrabio Brune dermálna voda 9,50€)
 
 
Metalické tetovanie
 
 
Absolútny hit tohto leta. Kedy vyskúšať toto tetovanie, keď nie na dovolenke? Majú tvar šperkov, náramkov a náhrdelníkov, preto nádherne oživia každý letný outfit. Či si ho dáš okolo členku, ruky, na dekolt alebo dokonca na tvár, budeš určite stredobodom pozornosti.
(metalické tetovačky Mango 6,99€)
 
 
Nežná rebelka
 
 
Toto leto sa opäť vrátili do módy sandále v štýle gladiátorov. Na šnurovanie, s prackami, strapcami, po koleno či členkové, tieto topánky ti dodajú šmrnc s nádychom rebélie. Skombinovať ich môžeš so šortkami, sukňou ale aj romantickými šatami.
(Zara - sandále pod koleno 49,99€, sandále členkové 39,99€, sandále strapcové 49,99€)
 
 
Náš tip: Kokosová voda
 
Keď budeš ležať na pláži a uvidíš predavača s čerstvými mladými kokosovými orechmi, určite zbystri pozornosť. V tropických krajinách kokosovú vodu označujú ako „ vodu života“ a majú na to dobrý dôvod. Okrem toho, že ti doplní stratené tekutiny, obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov a elektrolity, pre ktoré sa považuje aj za prírodný športový nápoj, ktorý ti dodá energiu. A ak si ju dopraješ po prežúrovanej noci, postaví ťa na nohy. 
 
 
Saška, foto: archív SA, Bioderma, Zara, Mango, SA, Shutterstock