3 TIPY NA PERFEKTNÝ „To-Do-List“

Chaos v práci prináša to najhoršie, čo žiadny zamestnanec nepotrebuje, a tým je stres. Skákanie z úlohy na úlohu a do toho nepredvídateľné požiadavky, nám vedia poriadne pokaziť ktorýkoľvek deň.

Nastavme sa na perfektné plánovanie, ktoré nás urobí kľudnejšími, sústredenejšími a tým aj spokojnejšími.
Toto sú 3 naše tipy, ako si pripraviť dobrý plán:

Plánuj si maximálne polovicu pracovného dňa. Zvyšok si musíš nechať na nepredvídateľné veci a najmä na tzv. pracovný voľný čas, kedy sa sústredíš na aktivity vyžadujúce kľud a kreatívne myslenie.

Nikdy si nerob plán na daný deň, keď si už ráno v práci. Vtedy budeš v strese, nervózna, či už náhodou nemáš pracovať, povinnosti ti utekajú. Toto je najhorší čas, kedy si plánovať úlohy. Ver, že je lepšie si v kľude po robote dať niekde sama kávu, zobrať si papier a pero a o 10 minút máš svoj program na zajtra. Vyskúšaj a uvidíš, že v pohode a dobrej nálade sa plánuje dokonca s radosťou. A tiež uvidíš, ako bez stresu začneš nasledujúce ráno.
My v Skvelej asistentke si „To-Do-List“ robíme na papier. Uvidíš, o koľko lepšie sa myšlienky ukladajú touto klasicky vernou formou. Potom si ich samozrejme vlož aj do mobilu alebo iného elektronického diáru. Držíme palce a prajeme príjemné plánovanie a hlavne pracovnú pohodu.
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kika, archív SA, Shutterstock
 
 
 
 
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore