5 TIPOV AKO CEZ VIRTUÁLNY MÍTING TROCHU PREDVIANOČNE ULETIEŤ

Po trištvrte roku sme už všetci súčasťou pracovnej digitálnej interakcie a mali sme možnosť vyskúšať si rôzne tipy mítingov a debát v online prostredí. Ale sviatky sú už za dverami a prišiel čas, kedy sa dá trochu aj virtuálne uletieť. Čo všetko môžete vyskúšať, aby ste sa pred obrazovkami trochu zabavili?

Tip 1 

Najbližší online míting bude farebne jednotný. Nazve sa napríklad modrý a všetci budú v modrom. Alebo si zvoľte vianočnú atmosféru a urobte si virtuálnu párty. Fantázii sa samozrejme medze nekladú.


Tip 2

Začnite online míting recitáciou. Vylosujete si kolegu alebo kolegyňu, ktorí začnú tak, že zarecitujú básničku. Ešte zaujímavejšie je, ak báseň prečítate a pozornosť sa bude venovať jej výberu. Predstavte si, že každý si vopred pripraví zopár veršov od ľubovoľného autora. Verte, že budete prekvapení, aký môže byť zábavný umelecký prednes poézie aj vo vašom tíme.


Tip 3 

Doma je poriadne zima. Každý sa musí obliecť tak, ako keby mal doma -30 stupňov.Tip 4 

Súťaž v žonglovaní. Každý si pripraví 3 pomaranče, jablká alebo mandarínky a bude sa merať čas, ako dlho to zvládne bez chyby.


Tip 5 

Maliar umelec. Ukážete si nejakú fotku napríklad chalupy v prírode a v priebehu 5 minút sa budú snažiť všetci na papier nakresliť predlohu, čo najlepšie. Víťaza si určíte ľahko. Alebo každý namaľuje portrét kolegu a ostatní budú hádať, o koho ide. Nasmejete sa poriadne.


Tip 6 

Vyskúšali ste už online jogu? Je výborným darčekom pre usedených kolegov, ktorým pohyb nielen poslúži ku zdraviu, ale ich aj naštartuje k dobrej nálade a pocitu, že urobili toho pre seba oveľa viac.

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore