NA TOTO SUPER ASISTENTKY V LETE NEZABUDNÚ!

Byť perfektne pripravená na jeseň znamená nezaspať už v lete. Týchto 8 vecí spraví z teba profíčku.

  1. Daj pozor, aby všetci ľudia vo firme, s ktorými komunikuješ, mali vyriešené plnohodnotné zastupovanie počas ich dovolenky.
  2. Ubezpeč sa, že každý, kto ti má niečo poslať v tomto období, tak to urobí načas. Nedovoľ, aby si ostala stáť a nesplnila si tak svoj termín. Stáva sa to často a veľakrát ti nevie pomôcť ani zastupujúca osoba.
  3. Naplánuj si na leto aktivity, ktoré ti už dlhšie stoja. Je na to ideálny čas. V septembri už budeš zase celá ponorená v operatíve a strategickejšie veci, ktoré máš tiež určite na starosti, ostanú bokom.
  4. Skontroluj, prečisti a doplň databázu klientov a obchodných partnerov, ktorým budeš po lete posielať pozvánky.
  5. Popozeraj sa po firme a predstav si, že si u seba doma. Čo by si zmenila, aby sa šéf, zamestnanci a návštevy cítili ešte lepšie? Pracovné prostredie musí motivovať a to sa dá dosiahnuť rôznymi nápadmi (aj takými, čo veľa nestoja).
  6. Rezervuj priestory na firemný vianočný večierok (ak je to u vás zvykom a tento rok ho tiež plánujete), lebo v septembri je už dosť miest obsadených.
  7. Začni si písať na papier, v čom sa potrebuješ a chceš zlepšiť. Určite sú oblasti, kde na sebe pozoruješ nutnosť zmeny, aby si bola pri práci ešte dokonalejšia. Naplánuj si aj postup, čo urobíš pre to, aby si dosiahla zlepšenie.
  8. Tiež sa zamysli a napíš si, v čom vynikáš. Predstav si, že ak by vedľa teba postavili ďalších 100 dievčat alebo dám v rovnakej pracovnej pozícii, prečo by si zvíťazila práve ty? Na veciach, ktoré sa ti objavia na papieri, neustále pracuj, pretože tie si musíš strážiť a ďalej ich systematicky zlepšovať.
 
Eňa, foto: archív SA, Shutterstock
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore