TIETO KURZY VÁM PRINESÚ ÚSPECHY A RADOSŤ Z PRÁCE

Naplánujte si najbližšie mesiace najlepšie ako viete. Spestrite si svoj pracovný repertoár s atraktívnou ponukou najnovších trendov, ktoré vám naše online kurzy prinesú!

Najnovšie trendy, interaktívne výstupy, moderné tréningy a silný apetít odovzdať len to najlepšie každému, kto príde medzi nás. Ponúkame nové témy a inšpirácie, ktoré zaručene urýchlia vaše pracovné tempo, prinesú silnejšiu dynamiku výkonu a vysnenú radosť z práce. 

online kurz PERFEKTNÁ KOMUNIKÁCIA V ONLINE PROSTREDÍ

Cena: 42 EUR (35 EUR bez DPH)

       

V dobe virtuálnych stretnutí neverbálne signály často hovoria hlasnejšie ako naše slová. Za posledných pár mesiacov organizácie a firmy prešli kvôli pandémii z tradičnej kancelárie na virtuálne pracovisko. Spočiatku sa táto náhla premena považovala ako dočasné riešenie, avšak doba ukázala, že v tomto režime ostaneme dlhšie. Virtuálne stretnutia sú čoraz viac žiadúce a nedostatočné skúsenosti začínajú prinášať dôvody na prvé chyby a neodbornosť. Našťastie existuje veľa spôsobov, ako môžu účastníci videohovorov zvýšiť úroveň verbálnej a najmä neverbálnej komunikácie. Naučíme vás maximalizovať váš obmedzený priestor v priamom prenose. Kurz je určený pre dámy na všetkých pracovných pozíciach. Kliknite sem pre viac informácií o kurze.  


online kurz PROFESIONÁLNA A ÚSPEŠNÁ ASISTENTKA

Cena: 42 EUR (35 EUR bez DPH)

   

Kurz je určený pre asistentky, ktoré chcú získať moderným spôsobom kvalitné zručnosti a znalosti pre ich úspešné pôsobenie vo firme. Počas kurzu nadobudnú vynikajúcu prípravu vo všetkých strategických oblastiach tak, aby vedeli profesionálne tvoriť hodnoty v akejkoľvek spoločnosti alebo organizácii. Naučíme tie najmodernejšie prístupy a zásady v riadení kancelárie riaditeľa, praktické rady ako efektívne fungovať v náročných pracovných situáciách a profesionálne návody na modernú komunikáciu a vystupovanie. Klikne sem pre viac informácií o kurze.

     

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore