Profesionálna a úspešná asistentka - ŽILINA

Kurz je určený pre asistentky, ktoré chcú získať moderným spôsobom kvalitné zručnosti a znalosti pre ich úspešné pôsobenie vo firme. Počas kurzu nadobudnú vynikajúcu prípravu vo všetkých strategických oblastiach tak, aby vedeli profesionálne tvoriť hodnoty v akejkoľvek spoločnosti alebo organizácii. Naučíme tie najmodernejšie prístupy a zásady v riadení kancelárie riaditeľa, management šitý na mieru asistentke, praktické rady ako efektívne fungovať v náročných pracovných situáciách a profesionálne návody na modernú komunikáciu a vystupovanie. Nebudú chýbať ani najnovšie trendy v týchto oblastiach:

 • Faktory dlhodobého úspechu asistentky vo firme
 • Kompetencie modernej asistentky
 • Čo čaká asistentku v blízkej budúcnosti
 • Hlavné zlyhania a ako im predísť
 • Ako úspešne posúvať šéfovi svoje nápady a myšlienky
 • Písanie textov inak a lepšie (agendy k porade, zápisy, chyby pri poradách)
 • Moderné písanie emailov, kedy a ako dnes email používať, najväčšie chyby pri ich písaní a posielaní
 • Budovanie rešpektu a uznania asistentky na jej pozícii
 • Asistentka vs. interná a externá komunikácia vo firme (situačné analýzy)
 • Ako pozitívne zvládať negatívne situácie

Súčasťou kurzu je aj podnetná praktická časť a dobrovoľné tréningy.

Cena kurzu zahŕňa:

 • 7 hodinový intenzívny profesionálny výklad a interakciu
 • Coffee break, chutné bufetové občerstvenie, obed a nápoje počas kurzu
 • Clektronické materiály
 • certifikát o absolvovaní kurzu

! Ak máte záujem zúčastniť sa aj kurzu nasledujúci deň, 9. októbra 2020 - MÔJ TIME MANAGEMENT A MODERNÁ BUSINESS KOMUNIKÁCIA, kliknite sem   

 

O lektorke

Kurz vedie zakladateľka najväčšieho portálu pre asistentky na Slovensku - www.skvelaasistentka.sk - Mgr. Elena Mravcová s vyše 15 ročnou praxou v personálnom manažmente a dlhoročnými skúsenosťami z významných médií. Dnes pôsobí ako lektorka a kariérna poradkyňa, pričom cez jej kurzy a tréningy prešlo za posledných 8 rokov niekoľko stoviek účastníčok. Jej kurzy a workshopy sú pútavé, akčné a každému prinesú trvalý zážitok a bohaté skúsenosti pre ďalšie úspešné pôsobenie v práci ako aj v bežnom živote.

Kedy

8. 10. 2020

9.00 hod - 16.00 hod

Kde

Hotel Dubná Skala

J. M. Hurbana 345/8

010 01 Žilina

Slovenská republika

Cena kurzu

95 EUR 

(114 EUR s DPH)


Prihláste sa

Vyplňte prihlášku

Firma, adresa a fakturačné údaje (povinné len pre účastníkov z firiem a inštitúcií)

V prípade vzniku situácie, pre ktorú sa záväzne prihlásenej osobe alebo osobám nebude možné sa vybraného kurzu zúčastniť, je možné na kurz poslať inú osobu alebo osoby z firmy alebo inštitúcie. Prihlásený účastník v tomto prípade písomne informuje spoločnosť Positivity Job s.r.o. o zmene mena alebo mien účastníkov., a to najneskôr 24 hodín pred dátumom a časom konania sa kurzu. Miesto konania kurzu sa môže zmeniť v prípade nepredvídateľných technicko-prevádzkových dôvodov.
Potvrdením dávam súhlas spoločnosti Positivity Job s.r.o. so sídlom na Partizánskej ulici 2, 811 03, IČO: 46971386 v Bratislave na spracovanie mojich osobných údajov a poskytnutých informácií podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na účely informovania o kurzoch a udalostiach pre zvyšovanie kvalifikácie a osobného rozvoja, ktoré sú organizované spoločnosťou Positivity Job s.r.o. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté údaje sú pravdivé a aktuálne. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať prostredníctvom zaslania emailu na našu emailovú adresu: info@skvelaasistentka.sk
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore