Volám sa Elena Mravcová, som zakladateľkou projektu Skvelaasistentka.sk, najväčšieho portálu pre asistentky na Slovensku a z jeho úspechov sa všetci veľmi tešíme.

„Nastal čas, kedy sa asistentka stáva nenahraditeľnou.“

skvela-asistentka

„Nastal čas, kedy sa asistentka stáva nenahraditeľnou.“

Nebol jeden deň, kedy by som nemilovala svoju dlhoročnú prácu v médiách. Naučila ma lámať rekordy, sústrediť sa na ostatných, nie na seba, skúšať stále nové veci a robiť veci inak ako je bežné. Moja radosť z pracovných úspechov naberala rýchly spád. A keď som si myslela, že viac si už nemôžem priať, narodili sa mi dvaja chlapci. Aké veľké šťastie! A bum! Návrat do práce? Nemožný.

Čo ďalej?

Myšlienka projektu Skvelaasistentka.sk vznikla na jednom pracovnom stretnutí, kedy nemal kto robiť zápis úloh a podporiť ich delegovanie. A aj keď boli za stolom iba lídri, chýbala tam veľmi dôležitá osoba. Samozrejme, asistentka. Cestou domov som si odniesla veľký plán s odhodlaním čoskoro ho postaviť na elegantné opätky. A v roku 2013 som vytvorila nový svet.

Svet asistentiek

Priestor, v ktorom asistentky nielen dobehnú úspešne do cieľa, ale aj odštartujú inšpiratívnu cestu plnú odhodlania a radosti zo seba a svojej práce. Nadviazala som na svoju 20 ročnú prax v manažmente, mediálne a personálne skúsenosti, využila všetky možné a nemožné kontakty a spolu s našim skvelým tímom sa nám podarilo vytvoriť na Slovensku najväčší portál pre asistentky. Za všetky tie roky som mala možnosť spoznať stovky asistentiek, ich odhodlania, úspechy, či pády a zakaždým som mohla byť súčasťou ich príbehov. Ďakujem.

Ponúkame oveľa viac

Veľmi sa teším, že ako lektorka, kariérna poradkyňa a mentorka môžem inšpirovať ženy, ktoré majú rady svoju prácu a chcú byť ešte lepšie. Všetko čo ponúkame, je vysoko profesionálne a zároveň úprimné. Záleží nám na každom detaile, či už ide o požiadavku zo strany asistentky, personálnych manažérov, riaditeľov firiem. Asistentku obohatíme najnovšími trendmi, naučíme moderné a efektívne zručnosti a hlavne, aby svoju prácu mali rady. Pre firmy nájdeme asistentky podľa ich predstáv, nebránime sa žiadnym požiadavkám. Školíme celé tímy u nás, aj vo firmách. Školíme aj individuálne. Každú predstavu pre vás dokonale zhmotníme a zrealizujeme.

Aká je budúcnosť asistentiek?

Revolučná. Dôležitosť pozície asistentky vo svete čoraz viac rastie. Dopyt sa sústreďuje na profesionálne asistentky, ktoré vedia tvoriť hodnoty v oblasti koordinácie informačných a finančných tokov, majú kompetencie v oblasti projektového manažmentu, vedia dokonale komunikovať s interným a externým prostredím a sú silnou podporou senior manažmentu. Už dnes je potrebné ísť v ústrety týmto novým kompetenciám, aby dnešné asistentky vedeli ešte viac zdokonaľovať svoj prínos pre firmy a ich vedenie. Nastal čas, kedy sa asistentka stáva nenahraditeľnou. 

Napísali o nás

Mgr. Katarína Varga Pivovarníková, MBA Executive Assistant, Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Veľmi efektívne a prepracované školenie. Každá minúta bola pre mňa "aha" momentom, z ktorej denne profitujem vo svojej pozícii. Pre mňa boli praktické časti a cvičenia s kamerou najviac prínosné a obohacujúce. Teória je dôležitá, ale osobná skúsenosť s okamžitou spätnou zmenou od fundovanej školiteľky znamená reálny posun o krok vpred. Školenie predčilo moje očakávania, výsledky som dokázala ihneď aplikovať v práci. Pri ďalšej práci na sebe ste jednoznačnou voľbou.

Silvia Karasková Asistentka prezidenta a člena predstavenstva spoločnosti Mondi SCP

Zvýšenie efektivity po absolvovaní školení bolo zjavné aj pre môjho nadriadeného a tak bola voľba jednoznačná. Školenie sme vytvorili s pani Mravcovou na mieru. Všetky naše požiadavky boli do bodky splnené a spätná väzba od kolegýň bola výnimočná. Manažéri niekoľko dní po skončení školenia tiež informovali o pozitívnych zmenách v rámci fungovania oddelenia, profesionálneho vystupovania, či zvýšenia efektivity. Na školeniach si najviac vážim ich vecnosť, profesionalitu a praktickosť.

Denisa Kiszel, asistentka starostu Mestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica

Čerpám zo školenia a dokonca si to všimol už aj môj šéf. Odporúčam kurz Profesionálna a úspešná asistentka všetkým asistentkám, ktoré sa chcú zlepšiť vo svojej profesii. Ďakujem za pomocné rady pani lektorke a teším sa na ďalší kurz o komunikácii.

Iveta Gajdošová Janďoureková Executive Assistant, PLASTIC OMNIUM, Intelligent Exterior Systems

Bol to naozaj skvelý kurz. Užila som si celý deň. Odniesla som si veľa poznaní a aj také, ktoré som dovtedy možno ani nechcela vidieť na sebe. Vy ste ich ale podali tak, že ma to povzbudilo, aby som na sebe pracovala a zlepšila sa v nich. Po poslednom školení som si sama povedala, že „áno“ – robím svoju prácu dobre, že „idem s dobou“ a našla som kopec nových podnetov, ktoré by som rada uviedla do svojho pracovného života.

Zuzana Brlošová, Executive Assistant Westech, s.r.o

Školenie bolo profesionálne, priamo k veci, zamerané na naše reálne potreby pri poradách a naviac sa mi páčil ten inovatívny prístup. Odchádzala som s pocitom vďačnosti a v hlave som mala veľké “waaw”. Naozaj sa budem snažiť pretaviť všetky Vaše slová do reálnej podoby a už na tom aj pracujem. Som rada, že sme v kontakte a verte, že ak budem potrebovať odbornú radu, určite sa obrátim len na Vás.

Beáta Bosáková Kancelária primátora mesta, Banská Bystrica

Ste človek, čo vo mne zanechal stopu a takých ľudí si vážim, lebo ma posúvajú vpred, ako pracovne tak aj ľudsky. Som rada, že som mala tú česť Vás osobne spoznať.

Mgr. Lucia Maňúrová Rabelová Vedúca divízie pre rakúske a slovenské hotelové, reštauračné a zdravotnícke zariadenia

Všetky školenia môžem len odporúčať, nakoľko išlo o vrcholne profesionálny prístup školiteľky. Podnetné a pekné prostredie podnecovalo všetkých účastníkov k aktivite. Školenia obsahovali informatívnu ako aj aktívnu časť a každý mal možnosť ukázať, čo v ňom je. Dobré rady a nápady školiteľky s bohatými pracovnými skúsenosťami využívam dennodenne v profesijnom aj osobnom živote. Školenia ma posunuli ďalej! A neoceniteľným faktom je, že školiteľke ide skutočne o to, aby sme v živote boli skvelí! :)

Mgr. Viera Lužová Asistentka, Slovenský plynárenský priemysel, a.s., Bratislava


Portál Skvelá asistentka môžem len odporúčať, kvalitné kurzy, pekné a útulné prostredie a kvalifikovaní školitelia. Absolvovala som takmer všetky doteraz uskutočnené kurzy a zakaždým netrpezlivo čakám na nové. Portál je jedinečný projekt svojho druhu a je skvelé, že vyzdvihuje prácu asistentiek vyššie, nakoľko táto práca je stále u nás chápaná len ako „dievča pre všetko“. Len tak ďalej Skvelá asistentka!

Ing. Jana Šiketová absolventka vysokej školy

S kurzom Profesionálna a úspešná asistentka som maximálne spokojná. Oceňujem každý jeden vstup, následne aktivity a začlenenie asistentiek do debaty. Okrem iného mi to zvýšilo sebavedomie a pomohlo úspešne sa posúvať ďalej. Pani lektorka Mgr. Mravcová zanechala vynikajúci dojem a teším sa na ďalší z jej kurzov.

Mgr. Mária Urbanová Marketingová špecialistka, PARTNERS GROUP SK s.r.o.

Vďaka spolupráci so Skvelou asistentkou sme získali dve nové šikovné kolegyne, ktoré spĺňali všetky naše požiadavky a zapadli veľmi rýchlo do nášho tímu.

Ing. Mgr. Daniela Chrančoková, PhD., Department of Strategy, BRATISLAVA TOURIST BOARD BRATISLAVSKÁ ORGANIZÁCIA CESTOVNÉHO RUCHU

Tím Bratislavskej organizácie cestovného ruchu úprimne ďakuje za veľmi zmysluplné a zaujímavé školenie. Spolupráca bola na vysoko profesionálnej úrovni a s dôrazom na individuálny prístup k nám ako klientovi. Každý účastník semináru sa obohatil o nové informácie a poznatky a prispelo to tiež k zoceleniu kolektívu a bližšiemu spoznaniu sa. Ďakujeme veľmi pekne.

Mgr. Mirka Šoókyová, Assistant Family Office, Dynastion s.r.o., Bratislava

Agentúre Skvelá asistentka, konkrétne p. Mravcovej, vďačím za prácu snov. Maximálna ochota, expresné jednanie, profesionálny prístup, vnímanie požiadaviek zúčastnených strán (ako potenciálnej asistentky, tak spoločnosti, kt. si ponuku zadala). Elena Mravcová má pre obe strany ponuky ako “šité na mieru”. A aj ja, práve vďaka tejto empatií riaditeľky Skvelá asistentka, v súčasnosti pracujem na pozícií junior relationship manager, medzinárodnej privátnej banky, kde nie len ja som vďačná za tento post, ale aj vedenie banky za mňa.

Zina Hanesová Junior Operations Manager exe, a.s.

Veľmi pekne ďakujem za motivujúce školenie, kde som sa mala možnosť nahliadnuť na pracovnú pozíciu z iného uhla pohľadu. To mi umožnilo prísť na nové nápady a už ich aj aplikovať v praxi. Zároveň by som chcela pochváliť celú organizáciu školenia, od priestorov, cez chutný catering až po extra servis parkovania. Veľmi sa mi páči Váš koncept businessu, je to pre mňa veľmi zaujímavé.

Petronela Líšková Bratislava

Kurz mi veľa dal, bol zaujímavo spracovaný a veľa som si z neho odniesla do práce, ktorú teraz vykonávam ako administratívna asistentka. Ďakujem a prajem veľa ďalších úspešných kurzov.

Zuzana Malecová, Assistant & Office manager Plastic Omnium Auto Exterior, s.r.o.

Bolo to jedno z najlepších školení, na ktorých som sa zúčastnila. Odniesla som si z neho veľmi veľa za pomerne krátky čas. Určite Vás budem odporúčať ďalej a pozriem si aj iné školenia, ktoré ponúkate a teda dúfam, že sa ešte stretneme.

Mgr. Zdenka Lukáčová, Trenčín

Niekoľkokrát v priebehu dňa si spomeniem na Vaše rady a premýšľam nad nimi. Predstavujem si, ako ich v práci využijem a použijem :-) Som rada, že som Vás spoznala. Kurz Profesionálna asistentka sa mi páčil a odchádzala som povzbudená do novej práce. Ďakujem za poznatky a skúsenosti, ktoré ste nám prezentovali a aj za príjemnú atmosféru a prostredie.

Emília Macková Slovenská legálna metrológia, n. o., Banská Bystrica

Školenie, ktoré som absolvovala bolo pre mňa veľmi inšpirujúce a obohacujúce. Vedieť prezentovať našu prácu a byť v nej autentická, to je veľmi dôležité. Každá jedna asistentka by mala mať možnosť zúčastniť sa práve takéhoto školenia. 

Katarína Kováčová, HR assistant KB Components DKI s.r.o.

Tento kurz je jeden z mála, kedy získané informácie viem ihneď použiť. Ubehlo necelých 24 hodín a ja už veci dávam do praxe. A funguje to. O to lepší mám zo seba pocit. Som rada, že som kurz mohla absolvovať s vami.

V týchto firmách nájdete naše asistentky

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore