3 NAJPOPULÁRNEJŠIE TRENDY PRE ZDRAVÝ ŠTÝL!

Určite to poznáte aj vy, keď sa ráno ponáhľate do práce tak veľmi, že ani nestihnete raňajky, obed do seba nahádžete raketovou rýchlosťou a po práci máte ešte toľko domácich povinností, že nejaké fitko alebo zumba rozhodne neprichádza do úvahy. Zdravý životný štýl proste u vás nemá šancu.

Aj napriek tomu, že máte povinností nad hlavu, je dôležité vyčleniť si čas aj pre seba a svoje zdravie. Prinášame vám pár instantných riešení, ktoré sa dajú bez problémov dodržiavať aj s nedostatkom času. Osvojte si nové návyky a môžete si byť isté, že sa budete cítiť oveľa oveľa lepšie.
 
Konečne sa cítim dobre!
Rok 2018 rozhodne priniesol do interiérov nový módny prúd – bytové rastliny. Domáce a aj pracovné prostredie sa mení na pozitívnejšiu zónu, ľudia v nej sú pokojnejší a radi sa zdržiavajú práve na miestach, kde ponúkajú miestnosti útulné rastlinné zátišie. Preferované sú napríklad fikus, lopatkovec, filodendron, difenbachia alebo aj rôzne druhy palmy. Takéto zelené nádhery mnohých inšpirujú aj k meditáciám, novým nápadom, knihám, jóge, zdravej strave a v domácom prostredí časté popíjanie chladeného „deci“ zamieňajú za nádherné voňavé čaje.
 
Konečne mám čas na tréning!
Stiahnite si v mobile aplikáciu na kondíciu, chudnutie alebo formovanie postavy. Možností máte veľa, stačí si len nájsť čas a vybrať si z ponuky. Počuli ste o nekompromisnej aplikácií 7 Minute Workout? Okrem toho, že je zadarmo, ponúka rýchle riešenie pre tých, ktorí nemajú na cvičenie čas. Každý deň vás kdekoľvek donúti 7 minút trénovať podľa vášho výberu – formovanie, chudnutie, jednotlivé časti tela – brucho, zadok... Populárne cvičenia s „appkovým trénerom“ majú ešte jednu výhodu! Naštartujú vás natoľko, že pár minút vám stačiť nebude.
 
Konečne mám čas na obedy a večere!
Veľakrát sme tak večerpané, že sa nevieme tešiť ani z pekných vecí a to len preto, lebo na ne nemáme čas. Nestíhame variť a poriadne sa stravovať. Našťastie existuje toľko rýchlych receptov! My máme radi známe Tasty, sú tam super rýchle a zdravé tipy a je možné ich sledovať aj na Facebooku a Instagrame. Dajte tomu šancu, uvidíte, že príprava chutného jedla je aj zábava.
 

 
Niekedy stačí málo a stane sa veľa. Možno jeden tip pomôže posunúť sa najmä tým, ktorí už dlho stoja nespokojne na jednom mieste a potrebujú nejaký stimul pre svoje zdravie a radosť. A ako začať? My si cestou z práce ideme kúpiť palmičku.
 
 
PRÍĎTE NA MODERNÉ KURZY! Byť stále lepšou, mať dobrú náladu a svoju prácu zbožňovať, sú atribúty, ktoré vás odteraz budú sprevádzať každý deň v práci. Klikni pre viac informácií.
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore