AKO ZAUJÍMAVO MÔŽETE MINÚŤ 30 EUR

Vymysleli sme pre vás tipy, ktorých cena nepresahuje 30 eur a predsa vám ponúknu plno zážitkov a tých najkrajších emócií. Hlavne dlho neváhajte a stíhajte si plánovať ešte kým leto nekončí.

Investujte do najkrajších momentov vášho života a dajte si vyvolať fotky z dovolenky. Žijeme v digitálnom svete a sme zahltení stovkami fotiek na displeji. Uvidíte ako vzrušujúce bude listovať si hoci len zopár zaujímavých okamihov a unášať sa letnými spomienkami. 


Vstupenka na veľmi jedinečnú vrcholnú celoštátnu divadelnú prehliadku amatérskeho divadla a umeleckého prednesu – festival Scénická žatva, ktorý sa koná v Martine v dňoch 28. 8. až 1. 9. 2019. Tu môžete investovať do skutočne hlbokého kultúrneho zážitku. 


Vedeli ste, že prvú pomoc by v prípade potreby boli schopní poskytnúť len asi piati ľudia zo sto? Aj vy môžete túto zarážajúcu štatistiku vylepšiť tým, že si napríklad kúpite kurz prvej pomoci. Po približne piatich hodinách budete patriť k tým, ktorí môžu zachrániť život.


Využite letné výpredaje a splňte si bohémsky sen. Oblečte sa do romantických šiat, ktorých dĺžka siaha pod kolená alebo pokojne až k zemi. Osloboďte svoje myšlienky vo vetre a nechajte sa unášať bohémskym pocitom. Zbavte sa nachvíľu uniformovaných šiat a zažite ozajstný rozprávkový sen. 


Leto je v plnom prúde a práve počas týchto dní viete voľnejšie rozmýšľať o budúcnosti, napríklad, čo vás čaká, keď toho začne byť v práci od septembra výrazne viac. Myslite na to, kam sa chcete posunúť, čo potrebujete zmeniť a začnite s radosťou plánovať a písať si. Je vedecky dokázané, že ak máme pekný diár alebo zápisník, baví nás robiť si plány a napĺňať ich. Photo by sarandy westfall, Frederick Tubiermont on Unsplash,  Elina Sazonova from Pexels 

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore