NOSÍTE V PRÁCI MINISUKNE? Niečo vám prezradíme.

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré sa oplatí pri obliekaní zvážiť je dĺžka sukne.  Aj keď sa v krátkych sukniach ženy cítia atraktívne, sú oveľa zraniteľnejšie.

Ženy sa v minisukniach príliš sústreďujú na svoj výzor, sledujú okolie ako ich vníma a pózovanie tela počas chôdze majú stále pod prísnou kontrolou. Až potom sa sústredia na to ostatné.
 
Pravda o minisukni
 
Aj keď krátku sukňu skombinujete s „prísnou“ košeľou, profesionálny vzhľad nevzbudíte.
Môže sa stať, že vás okolie nebude brať vážne.
Pozor na neprajné kolegyne a zvážte, či uprednostníte svoj atraktívny vzhľad pred dobrými pracovnými vzťahmi.
Pokiaľ ste v práci, najhoršia kombinácia s minisukňou sú topánky na príliš vysokých opätkoch alebo čižmy nad kolená.
Krátke sukne dávajú príležitosť kolegom mužom, aby si vaše nohy obzreli. V takomto prípade zatieňujete dojem skúsenej a ostrieľanej kolegyne a naopak, vzbudzujete pocit, že rada provokujete a chcete vyzerať sexi.
Minisukne sa v poslednej dobe vytrácajú z rebríčka tých najštýlovejších kúskov.

 

Predstavte si vedľa seba dve rovnako šikovné kolegyne - jedna z nich je v mini a druhá v midi sukni. Ktorá bude pôsobiť na vás skúsenejšie a profesionálnejšie? Ktorú z nich by ste poverili dôležitejšou úlohou? A ktorú by ste si vybrali ako vašu šéfku?
 
Je dôležité myslieť na to, že minisukňa jednoznačne priťahuje pohľad a je jedno, či dáma v nej stojí, sedí alebo sa prechádza. Vzbudzovanie pozornosti sa v práci musí diať na základe komunikácie, prístupu, nápadov a výsledkov. A to je už na zváženie každej z nás.
 
 
PRÍĎTE NA MODERNÉ KURZY! Byť stále lepšou a svoju prácu zbožňovať, sú atribúty, ktoré vás odteraz budú sprevádzať každý deň v práci. Kliknite pre viac informácií.
 
 
 
 
(red), foto: archív SA, netaporter.com
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore