ZOBUĎTE SVOJ ŠATNÍK

Doprajte si viac šmrncu a dobrej nálady. Rozveselí vás každý vydarený módny kúsok a aj váš šéf si to určite všimne.  

NALAĎTE SVOJ ŠATNÍK DO ŠIK FORMY
  • večné roláky
  • kvetový ošiaľ
  • lesklé materiály
 
Áno, áno, rolák, áno!
Rolák sa vrátil vo veľkom štýle. Jeho použitie je veľmi univerzálne, hodí sa takmer ku všetkému. Pri širšej sukni krásne zvýrazní pás. V prípade saka alebo kostýmu je dokonalou náhradou za blúzku. TIP: Nebojte sa pri ňom výrazných farieb. Najväčším trhákom je kombinácia roláku so saténovou sukňou. Tento výstrelok do práce treba poriadne zvážiť. Do ulíc je však neprekonateľný!
 
Tom Ford
 
Chalayan
 
Esteban Cortazar
 
Zara
 
Zara
 
Keď snežia kvety
Sú všade! Návrhári kvetmi obsypali blúzky, košele, sukne aj kabáty. Nebolo by na tom nič zvláštne, ale tento trend je navrhnutý pre chladné dni a noci, keď fúka vietor, padá dážď a poletuje sneh. Neváhajte kombinovať rôzne rozkvitnuté vzory, váš outfit pozitívne naladia. TIP: Elegantné topánky na vyššom opätku dodajú výraznú dávku elegancie a vážnosti.
 
Vanessa Seward
 
Oscar de la Renta
 
Gucci
 
Zara
 
Lesklé nálady
Najviac zabodoval zamat. Jeho neprehliadnuteľný luxusný vzhľad povýši outfit rýchlosťou blesku. Pozor na zamatový ošiaľ, pri jeho prekombinovanosti viac pokazíte ako vylepšíte! Nepohrdnuté ostali aj saténové materiály, ktorých lesk pekne vynikne v jednom tóne. Saténová blúzka s puzdrovou koženou sukňou na mólach zabodovali. TIP: Skroťte lesklé materiály tmavými doplnkami a jednoduchými strihmi.
 
 
Pallas
 
 
Zara
 
Alexander Wang
 
Tom Ford
 
Tom Ford
Eňa, foto: archív SA, Shutterstock, net-a-porter,  Zara
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore