Originálne vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia!

Nová doba prináša nové trendy. Oslňte prekvapivými darčekmi, ktoré ocení úplne každý, kto ich rozbalí. Byť originálny nie je vôbec jednoduché a vymyslieť ten najlepší darček chce poriadnu dávku inšpirácií a dobrých nápadov.

 
Vaši klienti a zamestnanci sú tým najcennejším aktívom pre vašu firmu a tak prirodzene chcete, aby dary, do ktorých investujete, odrážali vašu vďačnosť za ich trvalú lojalitu. Ak sa firma snaží počas celého roka systematicky vyvíjať iniciatívu, práve malý odkaz vo forme funkčného, neobvyklého darčeku bude pre zamestnancov a klientov určite veľmi sympatický odkaz k budovania dokonalého vzťahu. Aby ste tento rok mali čo najviac inšpirácií pri výbere darčekov, ponúkame vám balíček nových nápadov, ktoré sú v tomto roku najžiadanejšie. Rozdeľte si ich tak, aby boli vhodné pre vašich klientov alebo zamestnancov.

Deka do zimy

Teplé a útulné deky si vaši klienti môžu vychutnať doma aj na cestách. Sú žiadané počas vianočných sviatkov a využiteľné po celý rok. Čím krajšiu farbu a kvalitnejší materiál zvolíte, o to viac klient darček ocení a s radosťou ho bude často využívať.


Sukulentná záhrada 

Najnovšie trendy spomedzi doplnkov pre interiéry kancelárskych priestorov sú nielen izbové zelené rastliny,  ale aj nenáročné sukulenty. Dokonale dotvárajú vzhľad často chladných miestností, zbavujú stresu a spríjemňujú pobyt v nich. Sú  neprehliadnuteľné a pozitívne pútajú pozornosť iných.


Bezdrôtové reproduktory 

Sú čoraz viac obľúbené a to nielen pre osobné, ale aj pracovné účely. Boli by ste prekvapení, koľko ľudí stále nemá kvalitný reproduktor a tak radi by ho používali. Aj práca z domu vyžaduje množstvo komunikácie a hlad po kvalite zvuku sa v domácnostiach iba zväčšuje. Hoci mnohí z nás používajú slúchadlá, buďte si istí, že bezdrôtové reproduktory sú veľkým lákadlom.  


Voucher na školenie pre klientov, zamestnancov

Investícia do vzdelania je tou najlepšou investíciou. Napíšte nám svoju predstavu a my vám ponúkneme komplexný program podľa vášho želania. Naše najžiadanejšie témy sú Biznis komunikácia a úspech v práci ❄︎ Reč tela a jej tajomstvá  ❄︎ Bezproblémová komunikácia  ❄︎  Presvedčivý prejav žien  ❄︎ Tímoví hráči  ❄︎ Víťazná komunikácia v tíme & Riešenie konfliktov  ❄︎ Ukážková prezentácia  ❄︎ Online porady ❄︎  Work-Life Balance & Žiť s radosťou ❄︎ Profesionálna asistentka.

Vyberte si z našej ponuky a darujte vzdelanie jednotlivcom alebo svojim tímom. Našou Filling metódou dokážeme odhaliť nové možnosti osobného a pracovného rozvoja zamestnancov. Nájdeme rozpory, ktoré blokujú predviesť unikátnosť aj autenticitu a predstavíme presné návody k pozitívnym zmenám. Radi prídeme za vami alebo odškolíme v našich reprezentatívnych priestoroch.


Potravinové darčeky

Dokonalý spôsob, ako zanechať trvalý dojem na svojich klientov. Je dokázané, že kombinácie vôní a chutí jedla, spúšťajú hlbšie emócie a spomienky, ktoré nás pozitívne ovplyvňujú. Očariť klienta darčekom nebude vôbec ťažké, pokiaľ si dáte záležať pri výbere kvalitných a lákavých produktov. Určite sú vo vašej blízkosti špecializované obchody s talianskymi, francúzskymi alebo gréckymi lahôdkami. Víťazná voľba bude dozaista aj tá naša domáca, stačí sa len viac rozhliadnuť.


Prenosný outdoorový reproduktor

Je vynikajúcim darčekom pre milovníkov adrenalínových športov, cyklistov, turistov, skialpinistov. Mnohé bezdrôtové reproduktory sú navrhnuté tak, aby sa dali pripnúť na bicykel alebo ruksak. Výborný nápad je vytlačiť alebo nalepiť vaše logo spoločnosti na tento dokonalý darček a verte, že nájde využitie na sto percent. 


Vianočný obrus

Kúpou kvalitného vianočného obrusu potešíte každého člena domácnosti, pretože slávnostne rozžiari naše jedálne, kuchyne či obývačky. A čo viac si môžete priať, ako priniesť radosť klientovi rovno na štedrovečerný stôl.


Trendové vákuové poháre

Pýchou týchto pohárov je ich schopnosť udržať nápoj horúci päť až osem hodín alebo chladný takmer celý deň. S obľúbeným nápojom sa váš klient môže vybrať do práce, na výlet alebo dlhšiu jazdu autom či vlakom. Pri troche fantázie môžete na darček vytlačiť pekný citát alebo logo vašej spoločnosti.

Darčeky do hybridnej kancelárie

Mnohí zamestnanci majú možnosť využívať spoločné priestory, aby nemuseli dlhodobo pracovať iba z domu, pokiaľ firma nemá vlastné kancelárie. Využite tento trend a obdarujte klientov cestovnou desiatovou taškou alebo pútavými miskami, ktoré sú dnes výsadou nie iba žiakov, ale každého, kto uznáva kvalitný životný štýl.


Ruksak na notebook

Notebooky sa jednoducho stali súčasťou nášho života. A spôsob ich prepravy nie je vždy jednoduchý a bezpečný. Moderný ruksak poteší každého, kto uprednostní komfort a praktickosť. Táto voľba je nadčasová a buďte si istí, že darček nájde plné využitie.


Kupón do športového servisu 

O pár týždňov bude väčšina z nás plánovať lyžovačky, riešiť brúsenie, nastavovanie a opravy zimnej výstroje. Kupón do športového servisu určite poteší. Rovnako bude darček atraktívny, ak jeho možnosti budú môcť využiť milovníci turistiky alebo cyklistiky v špecializovaných obchodoch so širokou ponukou služieb či tovaru.

Čokoládové bonbóny 

Ani nemusí byť dôvod a sladkému pokušeniu v štýle luxusnej čokoládovej bonboniéry nikto neodolá. Dajte si záležať na výbere a uprednostnite kvalitnú verziu s lákavým vzhľadom.
   


Tipov máme oveľa viac, čítajte ďalej 

Spoločenské hry v krabici 
Kedy inokedy sa dá oddýchnuť od všetkých displejov ako počas sviatkov? Dajte ľuďom peknú príležitosť sadnúť si k stolu so svojimi blízkymi, dohnať všetko zameškané a pobaviť sa ako nikdy v roku.
 
Svietiaci vianočný kábel
Tento hit (iphone merry charger) si stačí vygúgliť a objednať na e-shopoch, o vianočnú náladu sa zaručene postará. 
 
 
USB lampa / USB LED mini lamp 
Šikovný pomocník, ktorý nahradí nočnú lampu a tak spríjemní akúkoľvek prácu s počítačom. 
 
Preventívna prehliadka
Vzácny a nenahraditeľný darček, ktorý sa zíde každému. Firmy poskytujúce tieto služby ponúkajú rôzne typy aktuálnych balíčkov, stačí si vybrať podľa ceny.
 
Poukážka na relax a masáž
Jednorázová poukážka na návštevu relaxačného salónu je nadčasový darček, ktorý sa dá využiť naozaj v čase, keď ho najviac treba. Dátum vyčerpania by mal byť štedrý, aby nevypršal skôr ako ich bude možné využiť.
 
Krém na ruky
Značkový aromatický a rýchlo vstrebateľný krém je nutnosť každého z nás. Keďže nejde o drahú položku, treba si dať záležať na kvalite. Efektná tuba položená na stole pre žiadne ruky neostane ľahostajná.
 
Kupóny na donášku jedla
Hrozí, že kupóny nevydržia pod stromček.
 
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore