4 najžiadanejšie módne kúsky do práce

Akonáhle si prinesieme do šatníkov novšie alebo obnovené kúsky, tešíme sa z nich. O týchto by ste mali vedieť, sú ležérne, šik a hodia sa aj do práce.

Nohavicový biely kostým

   

Nepopísaný, rafinovaný a svieži. A ešte k tomu, oveľa viac kombinovateľný. Smelo si obujte čierne sandále, oxfordky na platforme alebo tenisky. Podčiarknete svoj štýl a budete sa cítiť božsky.


Extra ženská


Zvodná paleta všetkých ružových a fialových tónov, hravé strihy, mäkké a jemné materiály. Oblečte sa podľa nálady, do ulíc extravagantne a do práce žensky a radostne. 


Skladané sukne

 


Exkluzívne a zároveň ležérne. Jeden z najviac nositelných trendov v rôznych podobách. Plisované, husto nariasené a zažehlené záhyby predstavujú luxus, ktorého silu si určujete vlastným výberom doplnkov. Neváhajte si obuť pohodlnejšie topánky alebo obliecť nenútené tričko, váš vzhľad bude stále dostatočne elegantný. 


Obrovské kabelky

 


Tento rok sú malé kabelky najviac ohrozené sestrami veľkých objemov. Konečne nesmierne praktický a cenený trend. Minerálka, laptop aj ležérne topánky, to všetko sa hravo zmestí do kabeliek našich snov.


 Pozrite si ponuku našich aktuálnych kurzov. 

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore