Týchto 5 trendov vám určite zlepší náladu

Módni návrhári majú pre nás podmanivé inšpirácie aj tento rok. Pomaly zamieňame zimné veci za letné a tak prečo si neurobiť v šatníku trochu vietor?

Chunky boots k romantickým šatám

Robustné topánky v kontraste s romantickými šatami vytvoria atraktívny a zároveň ležérny outfit. Je to dokonalá kombinácia sviežosti, mladosti a zároveň triezvosti. Nebojte sa šaty ladiť do farieb a dopriať si obľúbené tóny a vzory.

  

net-a-porter.com - Alexander McQueen, Miu Miu, Rupert Sanderson


Maxi kabáty z umelej kože

Ak zbožňujete štýly grunge a funky, tento hit je zaručene pre vás. Počas chladnejších dní vás kabát zaručene nielen zohreje, ale aj umocní pocit vysokej elegancie s našľahanou šteklivou rebéliou. Ak sa neviete rozhodnúť pre farbu, vedú elegantná čierna a smaragdovočervená.

 

net-a-porter.com - Les Rêveries, Stand Studio


Hranaté topánky na opätku

Zvrtnite sa na topánkach v hranatom štýle a uvidíte, aké sú ultramoderné a aj pohodlné. Ak si ich obujete, zaručene si osviežite svoj outfit a už sa ich nebudete chcieť vzdať.

  

net-a-porter.com - Wandler, Wandler, Bottega Veneta


Bucket hat alebo vedrový klobúk

Ochránite sa pred slnkom a zároveň budete vyzerať skvele a štýlovo, ak vsadíte nielen na tvar vedierka, ale aj pastelové farby. Výhodou tohto hitu je, že ho môžete nosiť kedykoľvek a ku všetkému všednému aj nevšednému. 

  

net-a-porter.com - Gucci, Loeffler Randall, Faithfull The Brand


Viac ako zlatá reťaz okolo krku

Trend, ktorý bude vždy nadčasový a nikdy nevyjde z módy. Tento rok jedna reťaz nestačí, pokojne k nej pridajte aj ďalšie ozdobné retiazky. Neváhajte skúšať a kombinovať, kompozícia retiazok na krku sluší každej žene. 

  

net-a-porter.com - Chan Luu, Laura Lombardi , Pacharee


Cover photo by Cleo Vermij on Unsplash 

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore