VIETE RAFINOVANE SEDIEŤ?

Každá jedna póza vysiela okoliu signály o vás. Ak chcete byť za dámu, vyzerať seriózne a zároveň neodolateľne, verte, že nohy to spravia! Stačí preložiť jednu cez druhú.  

V elegantnom outfite odhalíte oveľa viac vašich nedostatkov, najmä pri pózach, keď sedíte, stojíte a chodíte. Sadnite si prosím, lekcia začína!
 
Kolená oprite o seba!
 
 
1 Sadnite si rovno na stoličku, kolená spojte v jednom bode a chodidlá dajte od seba o približne jednu vašu stopu. Pozor, nevytáčajte pritom päty do strán, je to koketné a pre pozíciu asistentky neprofesionálne.
2 Veľmi ženské je, ak zo základnej pozície posuniete jednu nohu mierne dozadu. Kolená musia byť stále spojené.
 


 1 Preložené nohy jedna cez druhú bičujú všetky oči navôkol, sú podmaňujúce a pôvabné, ak neurobíte chybu. Spodná noha musí rovno a kolmo smerovať na dlážku. Hornú nohu nepreveste povrchne cez koleno (bude vám komicky odstávať špička), ale až nad neho. Lýtka sa tak oprú jedno o druhé a budú vyzerať skvostne.
2 Buďte vystreté a nikdy sa nehrbte! Vždy vyzerá dobre, ak jednu alebo obidve ruky natočené dlaňami položíte na jedno stehno.
3 Významne autoritatívnym gestom je úchop za horné koleno. Za žiadnu cenu sa nesmiete pritom kolísať a tiež nezotrvajte v tejto póze príliš dlho, kľudne ju prestriedajte s ostatnými.
 
Majstrovská póza
Áno, táto póza je príliš zvodná a ak si aj vy preložené nohy nakloníte chodidlami do opačnej strany ako kolená, budete zdieľať rovnaký úspech ako naša modelka. Vaše nohy budú božské a neprehliadnuteľné. Pozor, pri takomto prekrížení nôh vyskočí sukňa vždy vyššie, preto nezabúdajte na povinnú midi dĺžku sukne. Pózu si otestujte radšej v kaviarni, nikdy nie v kancelárii a ani na žiadnom pracovnom stretnutí.   


Hlavná foto: Photo by Violette Zhou on Unsplash

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore