Asistentky sa stávajú nenahraditeľné

Stretnutie asistentiek na evente Skvelá Asistentka prinieslo množstvo nových informácií, ktoré napovedajú o odbornosti tejto pracovnej pozície.

Celoslovenský prieskum asistentiek v rámci spoločného projektu portálu www.skvelaasistentka.sk a Nestlé Professional ukázal úplne nové odhalenia. 

Vytvorili sme svet pre asistentky, kde si už desať rokov zdieľame nové informácie, pomáhame si, hľadáme inšpirácie a nasledujeme trendy. Každodenný kontakt s asistentkami na rôznych úrovniach profesionálneho rastu nám prinieslo nespočetne veľa skúseností a pohľadov na túto náročnú prácu. Výsledky najnovšieho prieskumu nezvratne potvrdili, že ide o zodpovednú a náročnú prácu, ktorú v dnešnej dobe zvládne len nadaná a všestranná asistentka, schopná neustále sa vzdelávať a za behu čeliť novým výzvam v práci. Všestrannosť asistentky podčiarkujú aj výsledky prieskumu, ktoré ukazujú kam až dnes siahajú ich pracovné úlohy.

Tu sú oblasti, kde sa úspešne za posledné roky formujú nové kompetencie asistentiek:


Na to, aby asistentka zvládala naberať odborné skúsenosti, musí disponovať vlastnosťami, ktoré jej umožnia v tejto profesii posúvať sa ďalej. Prieskum  prezradili, čo sú najdôležitejšie vlastnosti dnešnej úspešnej asistentky. Vrchol ľadovca je spoľahlivosť podporená profesionálnou komunikáciou. Bez schopností veci efektívne organizovať by na tejto náročnej pozícii asistentka nedokázala úspešne pôsobiť. 


Skvelý event priniesol okrem zaujímavých odhalení aj inšpirácie na témy Ako manažovať svoju energiu a nielen svoj čas s úžasnou koučkou a terapeutkou Ninou Menkynovou. 

Partner podujatia Nestlé Professional nám predstavil najnovšie profi kávovary na zrnkovú kávu pre moderné firmy a kancelárie.  Lákavá je telemetria - kontrola spotreby na diaľku, ako aj veľký displej na kávovare, ktorý umožňuje vhodne prispôsobiť motív (napr. logo firmy, privítanie návštevníkov vo firme, poďakovanie zamestnancom a podobne). Jednou z inšpirácii bol aj populárny nápoj espresso s tonikom. 

Celý event sa niesol v atmosfére rozhovorov a výbornej nálady. Opäť sme sa stretli a mali možnosť byť spolu a užiť si to. 


Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore