CHCEME VYZERAŤ LEPŠIE!

Nie som obeť módy, ale stelesnením elegancie a šarmu. Stačí letmý inštinkt a nablízku správny zdroj pre módne inšpirácie!   

MIXUJTE ŠTÝLY
Seriózne šaty do práce zmiešajte aj s kúskami oblečenia na voľný štýl. Uniformovanosť nášmu pohlaviu jednoducho nesadne. Bavlnené tričko (biela alebo iná pastelová farba) skombinujte s pánskou kravatou. Väčším ležérnym sakom už len podčiarknite vlastnú originálnosť. Nezabudnite na ženské doplnky a vysoké podpätky.
ZMEŇTE ZNAČKU
Vyskúšajte aj inú značku oblečenia alebo úplne nový strih šiat, inšpirujte sa novými návrhármi, z času na čas sa zmeňte, svoj štýl rozvíjajte. Ak nakupujete v tých istých obchodoch, buďte si isté, že okolie vás vníma stále rovnako. A to nechceme.
FEJKY DO KOŠA
Lepší je originál kabelky z plastu ako imitácia luxusnej značky! Klamete okolie, vytvárate okolo seba umelú bublinu a nie ste to Vy! Inak, originál Gucci sa vyšplhá aj na 1300 EUR, takže majte na pamäti, že mozgy naokolo rozmýšľajú, odkiaľ ako asistentka takú tašku máte. Fejkárky je poznať, už to radšej nerobte. Mať originál znamená mať svoj štýl, a to je jediná záruka na skvelý outfit.
BIŽUTÉRIA Z ANTIKU
Bižutéria je ideálna na spestrenie, ale aj na náladu. Preto vyskúšajte niekedy trošku strelené doplnky, ktoré pobavia a vyčarujú úsmev nielen na vašej tvári. Kamarátka si na nudnú zlatú retiazku navliekla dúhovú korálku. Originálne prívesky, aj náramky nájdeš aj v starožitníctve.
ZBOŽŇUJEME VINTAGE A OUTLETY
Nemíňajte veľa peňazí na módu, len sa ňou inšpirujte. Potom zabehnite do vintage obchodov a outletov, kde nájdete originálne kúsky. Pozor, treba mať aj šťasie, preto nezavrhnite tento nápad hneď po prvej, možno aj neúspešnej návšteve obchodu.
VLASY NA PRVOM MIESTE
Nikdy nebudete vyzerať dobre, pokiaľ vaše vlasy neupravíte. Zvoľte im pekný strih a po umytí vlasov nezabúdajte na povinnú fúkanú, kulmu alebo žehličku. Aj zviazané vlasy do copu by mali byť vyfúkané – uvidíte, aký šik cop vytvoríte na hlave.
SPRÁVNY KROK V LODIČKÁCH
Podčiarknite svoju ženskosť a posaďte nôžky do pekných lodičiek. Nízke opätky doma počkajú. Pozrite sa na veci z výšky, budete viac dominantná a získate väčší rešpekt okolia. Nezačnite z najvyššími opätkami, aj keď do Vianoc by vám v šatníku aspoň dva páry elegantných bôt mali pribudnúť. Pozor aj na platformy, príliš hrubé sa do práce nehodia.
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore