NENECHAJTE ŠÉFA BEZ OBEDA

Je čas obeda a šéf stále pracuje alebo má v kancelárii pracovné stretnutie. A vy to samozrejme viete v dostatočnom predstihu, takže už len nájsť tú pravú donáškovú službu, aby na dohodnutý čas bolo jedlo na stole a samozrejme teplé.   

Ako dnes vybrať kvalitnú a spoľahlivú donášku jedla?
 
Po skúsenostiach sa dnes väčšina asistentiek vyjadrila, že meškanie donáškových služieb je už v podstate prirodzená vec. Navyše viaceré pristavia len auto a vy musíte ísť dole pre jedlo.  
 
  • Pozrite si web, či je pekný, aktuálny a čo na stránke zákazníkom sľubujú, tiež sú dôležité referencie v podobe lôg firiem.  
  • Zavolajte ešte dopoludnia tak skoro, ako sa len dá, informujte sa a dajte na prvý pocit – hlas dispečingu, spôsob komunikácie, poradenstvo atď.
  • Pozrite si kto priviezol jedlo, v čom je uskladnené a iné detaily. Čisté oblečenie a pekné obaly sú prvou zárukou toho, že daná firma to chce robiť profesionálne.
  • Vždy sa spýtajte, koľko približne bude trvať donáška. Ak je čas obeda a vy dostanete odpoveď, že za 15 minút sú u vás, asi to nebude zrovna pravda.
  • Ak dokončievate projekt často v zápale práce môžete zabudnúť na to, koľko je hodín a nestihnúť objednať do práce večeru. Nezúfajte, dnes už sú firmy, ktoré robia donášku až do ranných hodín, takže jedlo budete vedieť zaobstarať prakticky non stop.
  • Pozrite sa aj na našu rubriku zlaté služby, kde sú naše tipy a tiež skúsenosti a referencie iných asistentiek
 
Kto robí donáške biznis? Jasné, že ženy!
 
Podľa skúseností spoločnosti Foodtaxi, ktorá robí donášku jedál svetových kuchýň a navyše aj nočnú donášku, v objednávkach jednoznačne vedie nežné pohlavie. Ženy im jednoducho robia biznis. Ste to práve vy - asistentky, ktoré objednávajú kvalitné jedlo pre svojich šéfov, ale aj pre ostatných zamestnancov i pre seba.
 
Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore