Zmeňte návyky v móde a vyskúšajte nové letné trendy

Vyskúšajte tieto lákavé a osvedčené módne hity, ktoré sú do horúcich dní štýlové a budú sa nosiť ešte niekoľko sezón.

Horúce letá nás zvádzajú kupovať rôzne fashion kúsky a my vám predstavíme tie, ktoré si ihneď zamilujete a budete nosiť s radosťou a noblesou.


Krátka vesta 

V kombinácií so širokými nohavicami alebo elegantnými šortkami docielite pohodlný a zároveň rafinovaný štýl. Smelo si vyberte aspoň jeden kúsok a zažeňte tak z outfitu šialený stereotyp a nudu.

  

(NET-A-PORTER.COM)


Krátke nohavice

Tento dokonalý letný trend osvieži každý mestský šatník a v kombinácií s oversize sakom alebo vestou sa stane neprehliadnuteľným. Vhodný výber šperkov podčiarkne eleganciu outfitu a potvrdí jeho biznis vzhľad.

   

(NET-A-PORTER, ZARA, ZARA)


Široké nohavice

Nič nie je tak biznis a zároveň casual, ako voľné nohavice vlniace sa v letnom vánku. Prienik pocitov profesionality a ležérnosti je dokonalým impulzom pre dobrý výkon v práci.

 

(ZARA, NET-A-PORTER)


Šaty s potlačou

Kvetinový ošiaľ pulzuje v najvyšších rebríčkoch popularity a niet divu, že je tento motív žiadaný. Nezaostávajú ani ostatné farebné vzory, ktoré nezabudnite skrotiť jemnými sandálkami a kabelkou. Do práce zvoľte také strihy a farby šiat, aby vzbudzovali dojem pracovitosti a nie prílišnej odviazanosti.

 

(NET-A-PORTER, Zara)


 Pozrite si ponuku našich aktuálnych kurzov. 

Positivity Job s.r.o.

Partizánska 2

811 03 Bratislava

Slovakia


+421 911 566 766

+421 2 207 622 62


info@skvelaasistentka.sk

skolenia@skvelaasistentka.sk

© Copyright 2018 Všetky práva vyhradené.

Hore